Szkolenia

RYSOWAĆ KAŻDY MOŻE

czyli myślenie wizualne i myślografika – opowiedz to rysunkiem.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, edukatorów, osoby realizujące szkolenia i warsztaty, prelegentów  prowadzących  publiczne wystąpienia na sympozjach i konferencjach , oraz każdego, kto chciałby nauczyć się przedstawiać  graficznie swoje myśli, do wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu  przygotowywania prezentacji  myślograficznych.

W trakcie sześciogodzinnych warsztatów, uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami dotyczącymi przygotowania graficznej prezentacji swoich myśli, idei lub pomysłów, które posłużą do uatrakcyjnienia prowadzonego szkolenia albo wykładu.

                Zaproponowana forma prezentacji myślograficznej, przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności wystąpienia, oraz – co najistotniejsze – najważniejsze jego punkty dzięki zobrazowaniu rysunkowemu, zostaną zapamiętane przez uczestników.

 Szkolenie podzielone jest na cztery moduły, w trakcie których uczestnicy zostają zapoznani z  zasadami graficznej organizacji i przedstawienia swoich myśli, poznają różnorodne techniki rysunku myślograficznego, nabędą umiejętności atrakcyjnego przekazu wiadomości za pośrednictwem grafiki, kompozycji i koloru.               

Wszelkie reguły i zasady, którymi kieruje się przygotowanie prezentacji myślograficznej, spowodują, że szkolenie, wykład lub zwykła prelekcja pozostawi  po sobie niezapomniane wrażenia wśród odbiorców.

Warsztaty odbywają się w małych 10 osobowych grupach, dzięki czemu prowadząca ma bezpośredni kontakt z każdym uczestnikiem, oraz może dobrać formę i treść przekazu do indywidualnego  poziomu rysunkowego zaawansowania każdego odbiorcy

Pamiętaj – rysować może każdy – nawet osoby, które w swojej opinii nie mają ku temu żadnego talentu.

Szkolenie uświadomi Ci, jak dobrym jesteś rysownikiem.

 W sprawie szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu z certyfikowaną myślograficzką, Panią Izabellą Zaradną pod numerem telefonu 510 374 255 lub mailowo: izabella.zaradna@gmail.com.

Przykłady prezentacji myslograficznych znajdują sie na stronie izara.pl